Lukk
Search
Søk
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Search in posts
Search in pages
Filter by Custom Post Type
Filter by Categories
Feature
Uncategorized
{ "homeurl": "https://oksfriskole.no/", "resultstype": "vertical", "resultsposition": "hover", "itemscount": 4, "imagewidth": 70, "imageheight": 70, "resultitemheight": "auto", "showauthor": 0, "showdate": 0, "showdescription": 1, "charcount": 3, "noresultstext": "No results!", "didyoumeantext": "Did you mean:", "defaultImage": "https://oksfriskole.no/wp-content/plugins/ajax-search-pro/img/default.jpg", "highlight": 0, "highlightwholewords": 1, "openToBlank": 0, "scrollToResults": 0, "resultareaclickable": 1, "autocomplete": { "enabled": 0, "googleOnly": 1, "lang": "en", "mobile": 1 }, "triggerontype": 1, "triggeronclick": 1, "triggeronreturn": 1, "triggerOnFacetChange": 1, "overridewpdefault": 0, "redirectonclick": 0, "redirectClickTo": "results_page", "redirect_on_enter": 0, "redirectEnterTo": "results_page", "redirect_url": "?s={phrase}", "more_redirect_url": "?s={phrase}", "settingsimagepos": "left", "settingsVisible": 0, "hresulthidedesc": "0", "prescontainerheight": "400px", "pshowsubtitle": "0", "pshowdesc": "1", "closeOnDocClick": 1, "iifNoImage": "description", "iiRows": 2, "iiGutter": 5, "iitemsWidth": 200, "iitemsHeight": 200, "iishowOverlay": 1, "iiblurOverlay": 1, "iihideContent": 1, "loaderLocation": "auto", "analytics": 0, "analyticsString": "", "mobile": { "trigger_on_type": 1, "trigger_on_click": 1, "hide_keyboard": 0 }, "aapl": { "on_click": 0, "on_magnifier": 0, "on_enter": 0, "on_typing": 0 }, "compact": { "enabled": 0, "width": "100%", "closeOnMagnifier": 1, "closeOnDocument": 0, "position": "static", "overlay": 0 }, "animations": { "pc": { "settings": { "anim" : "fadedrop", "dur" : 300 }, "results" : { "anim" : "fadedrop", "dur" : 300 }, "items" : "fadeInDown" }, "mob": { "settings": { "anim" : "fadedrop", "dur" : 300 }, "results" : { "anim" : "fadedrop", "dur" : 300 }, "items" : "voidanim" } }, "autop": { "state": "disabled", "phrase": "", "count": 10 } }

Våre ansatte

Vi er stolte av personalet vårt! I tillegg til høy kompetanse i et stort spekter av fag, består de ansatte ved OKS Grunnskole av kvalitetsmennesker som sammen med ledelsen utvikler en skole som følger med i tiden og som har noe ekstra å gi til elevene. For våre ansatte er læreryrket mer enn en jobb; de legger sjel og hjerte ned i arbeidet, og har en visjon om å gi elevene det aller beste. Det handler om å se hver enkelt elev, møte elevene med tro og positiv forventning, og legge til rette for læring for alle.

PERSONALET

 

 

 

 

Cathrine Hovdal (kontaktlærer 1. trinn)

cathrine@oksfriskole.no

Marie Tønnessen (kontaktlærer 2. trinn)

marie@oksfriskole.no

Sissel Haug (kontaktlærer 3. trinn)

sissel.haug@oksfriskole.no  

Bente Uriansrud Eriksen (kontaktlærer 3. trinn)

bente@oksfriskole.no

Alice Meland (kontaktlærer 4. trinn og teamleder for småtrinnet)

alice@oksfriskole.no

Rachel Omarhus (faglærer og leselærer)

rachelo@oksfriskole.no

Guro Larsen (kontaktlærer 5. trinn)

guro@oksfriskole.no

Linnea Tainter (kontaktlærer 5. trinn) 

linnea@oksfriskole.no

Toan Dang (assistent)

toan@oksfriskole.no

Dyna Sandtorv (assistent)

dyna@oksfriskole.no

Eli Skjelseth (assistent)

eli@oksfriskole.no

Eirini Toombas (assistent)

eirini@oksfriskole.no

Rachel Rasmussen (assistent)

rachelr@oksfriskole.no

Grethe Valsgård (assistent)

grethe@oksfriskole.no

Adrian Åsebø (assistent)

adrian@oksfriskole.no

Sindre Grov (faglærer og assistent)

sindre@oksfriskole.no

Marianna Dobos (kontaktlærer 6. trinn og teamleder for mellomtrinnet)

marianna@oksfriskole.no

Kine Marie Myhre (kontaktlærer 6. trinn)

kine@oksfriskole.no

Sevy Åsebø (kontaktlærer 7. trinn)

sevy@oksfriskole.no

Christina Langballe (kontaktlærer 7. trinn)

christina@oksfriskole.no

Torje Solbakken (faglærer mellomtrinn)

torje@oksfriskole.no

Monica Kilvær (faglærer)

monica@oksfriskole.no

Marit Sofie Malmåsen (spesialpedagog)

marit@oksfriskole.no

Beate Aakervik (kontaktlærer 8. trinn)

beate@oksfriskole.no

Øivind Stenbråten (kontaktlærer 8. trinn)

oivind@oksfriskole.no

Peter Bergsaune (kontaktlærer 9. trinn og teamleder for ungdomstrinnet)

peter@oksfriskole.no

Mimi Nguyen (kontaktlærer 9. trinn)

mimi@oksfriskole.no

Kristian Rygg (kontaktlærer 10. trinn)

kristian@oksfriskole.no

Nina R. Andersson (kontaktlærer 10. trinn)

nina@oksfriskole.no

Finn David Bergerud (faglærer)

finn.david@oksfriskole.no

Florence Sandberg (faglærer)

florence@oksfriskole.no

Michael Bestele (faglærer)

michael@oksfriskole.no

Kari Austigard (faglærer)

kari@oksfriskole.no

Jason Smith (spesialpedagog)

jason@oksfriskole.no

Isabel Nordheggen (faglærer)

isabel@oksfriskole.no

Karl-Robert Rønning (faglærer og ressurslærer IKT)

karl.robert@oksfriskole.no

Stine Anette Thoreid (faglærer og spesped-koordinator)

stine@oksfriskole.no

Sissel Stav (spesialpedagog)

sissel@oksfriskole.no

Aina Emeka Okafor (spesialpedagog og koordinator for særskilt norsk)

aina@oksfriskole.no

Hau Phuc Doan (SFO-leder og vaktmester)

hau@oksfriskole.no

Inger Nygård (spes.ped.-koordinator)

inger@oksfriskole.no

Ida Fernande Ubah (faglærer og bibliotekar)

ida@oksfriskole.no

Rachel I. Uriansrud (assistent og sosiallærer)

rachelu@oksfriskole.no

Charles Ubah (vikaransvarlig og assistent)

charles@oksfriskole.no

Line T. Levin (skolesekretær)

line@oksfriskole.no

Marianne Egge (sekretær)

mariannee@oksfriskole.no

 

Skoleledelsen:

 

Ole-Kristian Thoresen (rektor)

ole@oksfriskole.no

Kristine Kobberdal (Inspektør ungdomstrinn)

kristine@oksfriskole.no

Lisa Rollnes (inspektør barnetrinn)

lisa@oksfriskole.no

Anette Øverbø (økonomi- og administrasjonsleder)

anette@oksfriskole.no